Ładowanie...

Księgowy

Identyfikator wymogu:  754

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 45 krajach na całym świecie pracuje ponad 4600 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie ksiąg powierzonych Klientów
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników
  • Przygotowywanie i dokonywanie płatności
  • Obsługa audytów księgowych i podatkowych
  • Komunikacja z Klientami

Profil Kandydata:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT/MSSF)
  • Umiejętność budowania relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realną możliwość dalszego rozwoju zawodowego (ścieżki karier)
  • Wsparcie w poszerzaniu wiedzy: szkolenia, możliwość dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje, możliwość udziału w bezpłatnych kursach językowych
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dogodną lokalizację w centrum miasta
Lokalizacja:

Wroclaw, PL

Funkcja Pracy:  Corporate