Asystent księgowości

Requisition ID:  2058

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 80 biurach na całym świecie pracuje ponad 5000 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.

Asystent Księgowości

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentów i koordynowanie obiegu korespondencji urzędowej
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych pod okiem przełożonego
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych i raportów managerskich
  • Pomoc w przygotowywaniu miesięcznych deklaracji CIT i VAT

Wymagania:

  • Zainteresowanie rozwojem kariery w pełnej księgowości
  • Studia kierunkowe – Finanse i Rachunkowość
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2
  • Pierwsze doświadczenia zawodowe w księgowości
  • Kompetencje analityczne
  • Chęć nauki i rozwoju

Co oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia: umowa o pracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Rozwój zawodowy: kompleksowe zadania, szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń, np. w SKWP
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dobra atmosfera: pomocny zespół i kierownictwo
  • Dobrze skomunikowana lokalizacja w centrum miasta
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
Location:

Wroclaw, PL

Department:  Corporates (B202106)

Job Segment: Network, Technology