Loading...

Tax Assistant

Requisition ID:  2703

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 45 krajach na całym świecie pracuje ponad 4600 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie specjalistów podatkowych Vistra w wykonywanych przez nich zadaniach
  • Udział w przygotowywaniu opinii podatkowych
  • Pomoc przy przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych
  • Wyszukiwanie i analiza informacji (przepisy podatkowe, prasa i literatura fachowa)
  • Dokonywanie przeglądu orzecznictwa i interpretacji z zakresu prawa podatkowego oraz monitorowanie zmian w przepisach podatkowych
  • Przygotowywanie nieskomplikowanych tłumaczeń
  • Wsparcie administracyjne

Profil Kandydata:

  • Zainteresowanie prawem podatkowym i co najmniej teoretyczna wiedza w tym zakresie
  • Wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne, ewentualnie ostatni rok studiów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analizy i interpretacji przepisów prawa
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

Co oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia: umowa o pracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Rozwój zawodowy: kompleksowe zadania, szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń, np. w SKWP
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dobra atmosfera: pomocny zespół i kierownictwo
  • Dobrze skomunikowana lokalizacja w centrum miasta
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
Location:

Warsaw, MZ, PL, 00-839

Department:  Corporates (B202106)

Job Segment: Network, Technology