Loading...

Junior Contracts Administrator

Requisition ID:  1088

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 80 biurach na całym świecie pracuje ponad 5000 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.

     Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert, umów i aneksów dla Klientów;
  • Kontakt z kancelariami prawnymi oraz Klientami odnośnie wysyłanych ofert;
  • Kontakt z Klientami odnośnie umów i aneksów;
  • Koordynowanie procesu podpisywania kontraktów wewnątrz firmy i przez Klientów;
  • Utrzymywanie w porządku dokumentacji Klientów;
  • Aktualizacja bazy danych;
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu pozyskiwania informacji koniecznych do sporządzania umów dla Klientów;
  • Przygotowanie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne;

       Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: administracja, prawo lub pokrewne)
  • 1 rok doświadczenia w pracy w dziale compliance lub administracji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Dokładność i staranność
  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

       Co oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia: umowa o pracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Rozwój zawodowy: kompleksowe zadania, szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń, np. w SKWP
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dobra atmosfera: pomocny zespół i kierownictwo
  • Dobrze skomunikowana lokalizacja w centrum miasta
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

Location:

Warsaw, MZ, PL, 00-839

Job Function:  Administration