Loading...

Accounting Assistant

Requisition ID:  873

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 45 krajach na całym świecie pracuje ponad 4600 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.

Zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • Wystawianie faktur zgodnie z instrukcją przełożonego
  • Przygotowywanie przelewów bankowych
  • Pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych i raportów managerskich
  • Pomoc w przygotowywaniu miesięcznych deklaracji CIT i VAT
  • Przygotowywanie pism i korespondencji urzędowej
  • Prace administracyjne

Profil Kandydata

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Finanse i Rachunkowość
  • Chęć rozwoju zawodowego oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Dokładność i staranność
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

Co oferujemy

  • Rozwój kompetencji zawodowych i realną możliwość dalszego rozwoju zawodowego (ścieżki karier)
  • Dalszy rozwój zawodowy poprzez szkolenia, kursy językowe, dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport, prywante ubezpieczenie na życie
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dogodną lokalizację biura – ścisłe centrum
Location:

Warsaw, MZ, PL, 00-839

Department:  Corporates (B202106)

Job Segment: Network, Technology