HR & Payroll Specialist

Requisition ID:  3595

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 80 biurach na całym świecie pracuje ponad 5000 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac
  • Prowadzenie ewidencji wszelkich rodzajów czasu pracy i urlopów pracowników
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych
  • Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów zgłoszeniowych do ZUS
  • Przygotowanie raportów zbiorczych / zarządczych na potrzeby księgowości i zarządu

Profil Kandydata:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym naliczaniu płac i prowadzeniu kadr pracowników
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w paroma projektami jednocześnie
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu polskiego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego Enova

Co oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia: umowa o pracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Rozwój zawodowy: kompleksowe zadania, szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń, np. w SKWP
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dobra atmosfera: pomocny zespół i kierownictwo
  • Dobrze skomunikowana lokalizacja w centrum miasta
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
Location:

Krakow, PL

Department:  Corporates (B202106)

Job Segment: HR, Network, Human Resources, Technology