Loading...

HR & Payroll Onboarding Projects Coordinator

Requisition ID:  653

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 45 krajach na całym świecie pracuje ponad 4600 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.

Specjalista Projektów Kadrowo-Płacowych będzie odpowiedzialny za wdrożenie nowych klientów usług kadrowo-płacowych do organizacji, wspieranie procesu migracji danych historycznych,  przegląd procesów i prawidłowości naliczeń list płac (m.in. składniki wynagrodzeń, rozliczenie czasu pracy, nieobecności) a także obsługę kadrowo-płacową w początkowym okresie współpracy z klientem.

 Zakres obowiązków

  • Ustalenie z klientem zakresu danych, dokumentów niezbędnych do realizacji projektu wdrożeniowego
  • Ustalenie optymalnych zasad bieżącej współpracy kadrowo-płacowej z klientem
  • Przegląd i analiza danych historycznych oraz porównanie zgodności danych zmigrowanych
  • Analiza merytoryczna składników wynagrodzenia, zasad rozliczania czasu pracy i nieobecności oraz testowanie prawidłowości ustawień i naliczeń
  • Rejestracja spółki oraz pracowników do ZUS
  • Rejestracja spółki do PFRON
  • Przygotowanie i koordynacja stosownych pełnomocnictw
  • Naliczanie wynagrodzeń oraz przygotowanie list płac
  • Przygotowanie deklaracji ZUS, PIT,PFRON
  • Przygotowywanie poleceń przelewów płatności składek ZUS, podatku oraz wynagrodzeń pracowników
  • Czynności kadrowo-administracyjne
  • Przygotowanie regulaminów i obwieszczeń
  • Bieżąca współpraca z klientem oraz działem wsparcia technicznego w zakresie prac wdrożeniowych
  • Komunikacja z ZUS, US
  • Wspieranie projektów audytowych
  • Testowanie raportów kadrowo – płacowych
  • Przekazanie wdrożonego klienta do zespołu bieżącej obsługi

Profil Kandydata

  • Umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętność budowania profesjonalnych relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie zawodowe w samodzielnym naliczaniu płac i prowadzeniu kadr pracowników
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu polskiego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość programu kadrowo-płacowego Enova (mile widziane)

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realną możliwość dalszego rozwoju zawodowego (ścieżki karier)
  • Wsparcie w poszerzaniu wiedzy: szkolenia, możliwość dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje, możliwość udziału w bezpłatnych kursach językowych
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dogodną lokalizację w ścisłym centrum
Location:

Krakow, PL

Job Function:  Corporate

Job Segment: HR, Human Resources