HR & Payroll Specialist

Requisition ID:  8666

Dołączenie do firmy Vistra jeszcze nigdy nie było tak ekscytujące!

W Vistra naszym celem jest postęp. Wierzymy, że nasi klienci mają moc zmieniania świata i robienia wielkich rzeczy dla globalnego postępu. Istniejemy po to, aby usuwać przeszkody wynikające z zawiłości globalnego biznesu, a także, by pomagać naszym klientom osiągać postęp.

Postęp może wydarzyć się tylko wtedy, gdy ludzie zjednoczą się i podejmą działania. Jesteśmy absolutnie zaangażowani w budowanie kultury, w której nasi pracownicy mogą to robić.

Mamy dla Ciebie świetną propozycję, aby dołączyć do naszego zespołu jako Accounting Assistant, na stałe, w wymiarze pełnego etatu. Praca zlokalizowana jest w Polsce (Wrocław) i daje możliwość przyczynienia się do rozwoju naszego działu Księgowości.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klienta z obszaru kadrowo-płacowego
  • Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku prawa pracy, zakładanie i prowadzenia akt osobowych dla pracowników przypisanej grupy klientów we współpracy z Asystentem
  • Rozliczanie czasu pracy i nieobecności pracowników oraz ustalanie wymiaru urlopów
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach pracowników
  • Naliczanie wynagrodzeń dla umów o pracę i umów cywilnoprawnych
  • Przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych dla klientów
  • Przygotowywanie dokumentów do ZUS, deklaracji podatkowych, PFRON, PPK oraz sprawozdań do GUS
  • Przygotowywanie raportów zbiorczych / zarządczych na potrzeby księgowości i zarządu
  • Współpracę przy audytach i kontrolach z PIP/ZUS

Profil Kandydata:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w naliczaniu płac i prowadzeniu kadr pracowników
  • Ukończone studia wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy z kilkoma projektami jednocześnie
  • Bardzo dobra znajomość Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i terminowość

Mile widziane:

  • Znajomość programu kadrowo-płacowego Enova
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

Co zyskasz dzięki dołączeniu do nas:

  • Zdrowie pracowników jest dla nas ważne – otrzymasz możliwość dofinansowania do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Dbamy o zdrowy tryb życia i aktywność sportową – otrzymasz możliwość dofinansowania do karty Multisport.
  • Jeżeli tak jak my cenisz sobie work-life balance, to zapewne ucieszy Cię, że umożliwiamy elastyczne godziny pracy i tryb pracy hybrydowej.
  • Ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo? Otrzymasz możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie.
  • Ponieważ chcemy wspierać Twój rozwój, umożliwimy Ci dołączenie na bezpłatne lekcje z języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Gwarantujemy stabilność zatrudnienia: umowa o pracę z firmą działającą globalnie, o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Ponieważ najważniejszy jest dla nas Twój rozwój zawodowy, zapewnimy szkolenia wewnętrzne, a także dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych lub studiów podyplomowych, a także jasną ścieżka kariery.
  • Mając na uwadze Twoją wygodę oraz oszczędność czasu, nasze nowoczesne biuro jest zlokalizowane w centrum miasta.
  • Jesteśmy świadomi ekologicznie: adoptujemy pszczoły, zachęcamy pracowników do przyjeżdżania rowerem (mamy rowerowy parking!), a nasz budynek jest eco-friendly.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Aplikując w ramach ogłoszenia na portalu Vistra Careers, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Vistra Corporate Services Sp. z o.o. danych osobowych ujawnionych w złożonych dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, którego dotyczy ogłoszenie.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach aplikacyjnych jest Vistra Corporate Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Generation Park Z, ul. Towarowa 28, Warszawa. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko. Bez odrębnej zgody kandydata, jego dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 4 pkt. 9 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, które są w naszym posiadaniu, oraz kopii tych danych, otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych oraz możliwość przenoszenia, poprawiania lub żądania od nas zaprzestania lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, oraz usunięcia danych osobowych. Kandydatom przysługuje prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w sytuacji, gdy stwierdzą, że przetwarzanie ich danych osobowych jest niezgodne z prawem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa wyżej. CV kandydatów, którzy wyrazili zgodę na przetwarzanie danych ujawnionych w złożonych dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby przeprowadzonych przyszłych rekrutacji, będą przechowywane przez 12 miesięcy, chyba że wcześniej zgoda została wycofana. Po tym okresie będą usuwane, a dane osobowe kandydatów nie będą przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydat ma prawo w każdym momencie wycofania zgody na przetwarzanie na potrzeby przeprowadzenia rekrutacji na dane stanowisko oraz zgody dotyczącej przyszłych rekrutacji.

Location:

PL

Job Segment: HR, Network, Human Resources, Technology